Medobil Group ве поканува во новоотворениот продажен салон лоциран во срцето на градот Скопје на улица Ленинова (спроти драгстор „Бети“ и Холандска Амбасада).

Angelius Beauty Studio

Авторизираниот центар „Ангелиус“ претставува продолжена работа од неколку годишниот труд на студиото „Ла Данза“ и брендот Медобил. Стручниот тим е предводен од Наталија Ангеловска, докажан експерт во полето за слабеење, диететика и антицелулитни третмани, со долгогодишно искуство и бројни меѓународни признанија за иноваторство и труд на ова поле.

  • ПосветеностНајсовремена технологија

  • ПрофесионалностТим од стручни лица

    Сите вработени во нашиот центар се обучени за извршување на нивните задолженија и задачи на највисоко професионално ниво, секогаш подготвени да им излезат пресрет на индивидуалните потреби и очекувања на клиентките, како и да одговорат на сите евентуални прашања кои може да се појават.

  • ПромоцииИдеална можност за заштеда!

    Не сте задоволни од изгледот на сопственото тело? Сеуште размислувате како да се решите од вишокот килограми кои ве мачат? Летните одмори само што не започнале! Промотивен пакет за слабеење составен од 3 кавитации, 3 вакуум третмани и 3 третмани на платформа. Цената на пакетот изнесува 1.200 денари!

  • ПриватностЕстетски центар за дами

    „Ангелиус“ е центар за слабеење, диететика и естетика на тело за дами лоциран во Скопје и еден од најреномираните на Балканот. Наша примарна цел е вашето задоволство, посветувајќи се на вашата убавина и притоа грижејќи се за вашето здравје. Со нас резултатот е секогаш повеќе од очекуваното!

Medobil Group

Групацијата Медобил ја сочинуваат фабриката за производство Ла Данза, брендот Медобил и центарот за слабеење, диететика и естетика на тело за дами „Ангелиус“. Од минатата година на семејството му се приклучи сестринската фирма Глобал Шопинг со отворањето на продажниот салон и лансирањето на електронската продавница Купувај Од Дома. Успешните приказни од потрошувачите ги направија нашите производи неколку години по ред едни од најпродаваните производи во Македонија. Производството е строго контролирано и во склад со европските услови и стандарди за работење. Придружете му се на нашето среќно семејството кои брои преку 100.000 задоволни клиенти!

Имате прашања? Контактирате ги нашите оператори на 02/2533-100, секој работен ден од 09 до 21 часот и сабота од 10 до 18 часот.

Повеќе

Дознајте секогаш први за сите актуелности и специјални понуди следејќи не на Twitter. Заштедете време и пари!

Повеќе

Купувај Од Дома

Нашата е-продавница е отворена за вас 24/7, 365 дена во годината. Со еден клик до комплетирана нарачка испорачана бесплатно до вашата врата веќе следниот ден!

Започни со шопинг!

Ослободете сеод злобниот целулит

Со Medobil 3 целулитот ќе стане минато! Неговиот моќен состав и докажано дејство се ваша гаранција за безгрижен живот исполнет со силна самодоверба во сопственото тело. Со секој купен примерок на подарок добивате сауна појас или сет продукти составен од антицелулитен гел, антицелулитно масло и антицелулитна крема. Не дозволувајте да бидете заложник на оваа појава која ги мачи милиони жени низ светот. Препуштете ни ја нам грижата за вашата убавина!

Масло за телоза беспрекорна нега

Неодамна лансираната козметичка линија содржи низа елитни продукти кои ќе ви помогнат да уживате во здрав и квалитетен живот. Маслото за тело е еден од продуктите кои не смеете да ги одминете! Уникатно доживување достапно со мирис на мед, зелен чај, чоколадо и цимет.